16.12.2015

15. prosince 2015 odpoledne se v říčanském kostele sv. Petra a Pavla uskutečnil v pořadí již druhý vánoční koncert naší školy. Poprvé se k dětem přidalo s pásmem písní flétnové kvarteto maminek za klavírního doprovodu další maminky a pod taktovkou dirigentky, paní učitelky, Ivety Limburkové.

V pásmu s názvem „Narodil se Ježíšek“ děti hrály a zpívaly písně a dokonce připravily živý betlém. V programu zazněly také vánoční básně, mimo jiné Koleda s boulí od pana Suchého.

Vystoupili také žáci flétnových kurzů paní učitelky Lenky Sedlákové, kteří písní Hallelujah od Leonarda Cohena (hranou i zpívanou) celý program uzavřeli. Na závěr jsme si společně s rodiči a všemi návštěvníky kostela zazpívali koledu Narodil se Kristus Pán.

[rev_slider_vc alias=“xmas15″]