21.11.2012

Rádi bychom informovali o další příležitosti získat informace o Montessori pedagogice a vidět prostory a fungování jiné školy. Základní škola a Mateřská škola Sdružení  v Praze 4 připravila přednáška Seznámení s Montessori pedagogikou, přednášet a diskutovat bude prof. PhDr. Karel Rýdl, CSc., prorektor pro vzdělávání na Univerzitě Pardubice.

Přednáška se uskuteční ve čtvrtek 29.11.2012 od 18 do 20 hodin. Od 17 hodin bude možné nahlédnout do tento rok nově vzniklé Montessori třídy. Je to další možnost, kde mohou děti pracovat alternativním způsobem, v rámci klasické státní školy.

Přednáška se uskuteční v Divadélku v ZŠ a MŠ Sdružení, Sdružení 1080/2a, 140 00 Praha 4 – Nusle. Vstupné dobrovolné.