06.11.2012

22.11. 2012 se základní škola SOFIE od 15.00 do 17.30 otevře veřejnosti, zejména dětem a rodičům s dětmi v předškolním věku a dětem se zájmem přestoupit v 1.ročníku na jinou základní školu.

V rámci dne otevřených dveří bude možné projít prostory školy, podívat se na připravené prostředí Montessori školy a prohlédnout si pomůcky a další materiály používané při výuce.

Ve škole bude také k nahlídnutí přehled prací dětí  za tři měsíce vyučování. Současně bude všem zájemcům k dispozici tým učitelů a vedení školy, aby zodpověděli otázky děti i rodičů se zájmem o jiný způsob výuky než je běžné ve většině základních škol.

Těšíme na Vaši návštěvu!

Vedení ZŠ

PS: V případě zájmu o návštěvy školy v jiný den nás prosím kontaktujte na info@zs-sofie.cz.