01.12.2023

Tento rok bude vánoční jarmark speciální. Poprvé v naší historii na jarmarku ochutnáte a pořídíte výrobky z produkce našeho statku v Kuří, kde hospodaří 2.stupeń ZŠ.

Současně využijeme příležitost, kde k nám zavítá skoro každá rodina a představíme Vám naše aktivity v projektu Erasmus +, který jsme od července 2022 do prosince 2023 realizovali.

Jako vždy se můžete těšit na vánoční tradice, stánky našich školáků i mateřinky, vánoční punč a to na všech patrech školy.

Všude, kde najdete obrazovky, budeme představovat jednotlivé aktivity projektu Erasmus +. Připravuje také divadelní dílnu, kdy si budete moct vyzkoušet některé z nových technik, které přivezla Markéta K. ze školení z Atén, který využijete i když zrovna nepracujete ve školství. Ve třídě Orion se na Vás bude těšit cca od 17:00.