01.09.2022

Pohled našich dětí: Hurá, tak nám to konečně začalo! Škola! Ranní potkávání a povídání v kruhu se zapálenou svíčkou, možnost sednout si vedle kamaráda, udělat si přestávku, když jsem unavený, změnit činnost, když potřebuji. Spousta soustředění, ale taky smíchu a legrace.

Nebo taky takto:
Ach jo. Tak nám to začalo. Škola. Každodenní vstávání, povinnosti, starosti, nutnost pořád sedět, dávat pozor, nebavit se s kamarády, vydržet to celé dopoledne. Už aby byla družina nebo ať mohu jít domů. Jak to mají vaše děti?

Pohled ze sborovny:
Tak už nám to konečně začalo. Škola ožila smíchem a rošťačením dětí, na zahradě se to při hrách a sportování přímo hemží. Na kruhu zaznívají vtipné poznámky, kterým se společně řehtáme, i moudré myšlenky stojící za zamyšlení. Září ještě pořádně nezačalo a oni už se leccos naučili a jeden od druhého dozvěděli.