18.11.2020

Hurá!!! Jsme zpět ve škole… Nevíme, jak to chodí v ostatních školách, u nás v Sofii se děti na návrat do třídy těšily. Stejně tak pedagogové, vychovatelé, asistenti, zkrátka všichni, kdo se s dětmi potkávají a komu chyběly. Doufáme, že se s dětmi budeme potkávat osobně co nejdéle.

Distanční výuku jsme zvládli, ale co si budeme povídat, nebylo to ono. Vlastně máme pocit, jako bychom začínali nový školní rok znova. Sociální vazby a návyky jsou opět v plenkách. Pro děti máme připravenu velkou dávku trpělivosti  a pochopení, neboť ani ony to neměly jednoduché.

Jednou z výhod naší základní školy je malotřídní systém, tedy se nás nyní týká výjimka a do školy mohli 18.11. nastoupit také děti ze 3.ročníku.