20.12.2017

Těsně před Vánocemi dostaly naše děti krásný předvánoční dárek. Jak píšeme zde, děti si při volbách vybraly jako nového školního mazlíčka morče. Po pečlivém výběru chovatele nám milá paní přivezla až do školy dvě krásná tříměsíční morčátka. Jmenují se Zailor a Ungol, jsou to kluci a jsou malí a roztomilí.

Děti si je moc užívají a těší se, až si je vezmou na víkend domů. Ve víkendové a prázdninové péči se budou dle možností spravedlivě střídat. Jako každá mláďátka, i ta naše, potřebují starostlivou péči i lásku. Pořízení zvířátka nevnímáme jen jako pobavení pro děti, ale také jako jeden z dalších prostředků, kterým se dětí učí zodpovědnosti, smyslu pro povinnost či trvalý závazek.

Realizaci tohoto projektu financujeme za prostředky, které děti získaly prodejem vlastnoručně vyrobených produktů na náš Vánoční jarmark. Ještě jednou touto cestou děkujeme za podporu všem rodičům a přátelům školy, kteří od dětí s radostí výrobky nakoupili.