03.11.2017

I my u nás ve škole jsme prožili v říjnu emocí plný volební týden! Rozhodli jsme se totiž, že si pořídíme nového třídního mazlíčka. Do finále volebního klání se dostalo morče, agama, pískomil a krysa. Děti celý týden zapáleně obhajovali svého favorita při samostatně připravených prezentacích a snažili se přesvědčit své spolužáky, že jedině jejich zvířátko je to pravé.

Samotné volby proběhly zcela regulérně, měli jsme volební seznamy, urnu, plentu, volební lístky. Hlasování bylo napínavé do poslední chvíle, protože se čekalo na rozhodující hlasy chybějících spolužáků.

A vítěz? S těsným výsledkem před agamou vyhrálo morče!!! Další volby nás budou čekat záhy, musíme přece zvolit jméno pro nového člena naší skupiny.