26.04.2017

Rádi bychom Vás jménem České filharmonie srdečně pozvali na koncert z cyklu Čtyři kroky do nového světa, který se odehraje ve středu 10. května v 19.30 ve Dvořákově síni Rudolfina. Jmenuje se originálně Minimalismus a maximalismus a jeho protagonisté dirigent Marko Ivanović a průvodce Petr Kadlec budou spolu s Českou studentskou filharmonií zkoumat minimalistický styl Steva Reicha a maximalismus v díle Ludwiga van Beethovena.

Na videu dirigent Marko Ivanović vysvětluje, jak je důležité, aby hudebníci naučili posluchače vnímat a rozumět hudbě. Výchovný koncert, avšak úplně z jiného úhlu pohledu, jak si je možná někteří pamatujeme z doby, kdy jsme sami chodili do místního domu kultury na povinnou dávku klasické hudby.

Informace o koncertě najdete zde. V případě zájmu o zvýhodněnou vstupenku nám napište email.