17.12.2015

Další den otevřených dveří v základní škole Sofie se koná 11.ledna 2016. Budete se moci podívat na běžný chod všech tříd, podívat se do našeho zázemí nebo třeba ochutnat naše typické svačiny. Uvidíte fungování věkově smíšených tříd i práci učitelů. Průvodci našimi prostory Vám i Vašim dětem budou děti ze základní školy.

Během odpoledne představíme zájemcům pomůcky, které děti při výuce využívají, a nabídneme možnost vyzkoušet si třeba násobení, odmocňování, učení se vyjmenovaných slov nebo cokoliv jiného, co mají děti ve školce a žáci ve škole k dispozici. Vedení školy i učitelé ve všech třídách budou k dispozici pro dotazy a konzultace. Věříme, že i během jednoho dne uvidíte, že učit se s velkým nadšením a zápalem lze nejenom v první třídě v září, ale také ve všech ostatních ročnících.

Stále však platí, že den otevřených dveří máme každý den. U nás se nemusíte na prohlídku školy či observaci ve vyučování objednávat. Přijďte se podívat, jak naplňujeme naše motto: „Následujeme potřeby dnešních dětí“.

Zápisy na 1.ročníku se budou konat ve středu 27.1. od 14,30 do 17,00. Druhý termín zápisů je v úterý 9. února, od 15,30 do 17,30.