10.12.2015

5.ročník vánočních dílen a jarmarku se konal ve středu 9.prosince odpoledne, kdy celou školou voněly františky, vanilkové rohlíčky a vánoční čaj se svařeným vínem. V každém patře lákaly k ochutnání výrobky maminek i lineckého, které pekly děti několik dní jarmarkem.

V mateřské škole probíhala v dílnách výroba vánočních ozdob – plstěných andělů, svíček z pomerančů a dalších ozdob pro adventní období. Některé děti si zvládly během odpoledne vyrobit něco pro radost na každém stanovišti, nicméně nejvíce si užily společného tvoření s rodiči.

Ve škole probíhal jarmark, na kterém šly na odbyt nejvíce glitrové ozdoby na sklo, andělé z drátků a šperků a svítilny, které děti celý podzim vyráběly. Déšť nám sice lehce překazil společné zpívání u vánočního stromečku, o to víc se všichni těšili na společné zpívání v říčanském kostele.

[rev_slider_vc alias=“JarMark15″]