16.11.2015

7.prosince bude celý den až do 17ti hodin mateřská škola i základní škola Sofie otevřena všem zájemcům o nahlédnutí do fungování moderní mateřské a základní školy. Budete se moci podívat na běžný chod všech tříd, podívat se do našeho zázemí nebo třeba ochutnat naše typické svačiny. Naživo uvidíte praxi věkově smíšených tříd i práci učitelů. Průvodci našimi prostory Vám i Vašim dětem budou děti ze základní školy.

Během odpoledne pro zájemce představíme pomůcky, které děti při výuce využívají, a nabídneme Vám vyzkoušet si třeba násobení, odmocňování, učení se vyjmenovaných slov nebo cokoliv jiného, co mají děti ve školce a žáci ve škole k dispozici. Vedení školy i učitelé ve všech třídách budou k dispozici pro dotazy a konzultace. Během odpoledne se můžete také zeptat našich stávajících rodičů na jejich zkušenosti a dojmy z mateřské či základní školy.