19.11.2013

Dnešní den se školákům zapíše nadlouho do paměti. Do školy zavítalo mládě tygra, 4 měsíční kluk Kenny, kterého k nám přivedla paní Ivana Málková za podpory rodičů ze školy.

Kenny na školní zahradě strávil více než dvě hodiny, prohnal všechny dospělé, kteří byli ochotni před ním utíkat a případně si nechat chytit či okousat botu (či kotník). Boty mu totiž náramně chutnají.

Děti měli možnost tygra pozorovat při hře, vyfotit se s ním a případně i pohladit. Už to není malé koťátko na hlazení, ale šelma, které, když se něco nelíbilo, tak to všichni slyšeli. Kromě tygra si školáci užili také povídání o hadech, ješterech a želvách, které probíhalo ve třídě a které vedl pan Karel ze soukromé zoo v Dubči.

Moc děkujeme paní Radce za podporu a dopravu a paní Radce za fotografování.

Tygr v ZŠ Sofie Říčany Seznámení s hady v ZŠ Sofie