01.04.2013

Po celém světě se již tradičně z 1. na 2. dubna rozsvěcují budovy modře, aby se podpořila osvěta v oblasti porozumění autismu. Rozsvítit se modře můžete jakkoliv – modrou žárovkou ve svých domovech či kancelářích, můžete se do modré barvy obléknout.

ZŠ Sofie se do akce zapojila tento rok poprvé a to rozsvícením budovy. Rádi se připojujeme  ke kampani, která chce upozornit na fakt, že s autismem se rodí každé 100. dítě, což rozhodně není zanedbatelné číslo. Právě proto je osvěta autismu nesmírně důležitá.

Pro více informací o autismu se podívejte na www.apla.cz a www.lightitupblue.org.

 

Rozsvícená budova školy Sofie v noci z 1. na 2. dubna 2013

 

 

 

 

 

 

Rozsvícený interiér ZŠ Sofie v noci z 1. na 2. dubna 2013

 

 

Rozsvícený interiér ZŠ Sofie v noci z 1. na 2. dubna 2013