15.02.2013

Ve spolupráci s rodiči pořádáme dvoudílný seminář „Agrese je OK“, který se koná 16. dubna od 18,00 do 21,00 a o týden později 23.dubna od 17.00 do 20,00. Cílem semináře a workshopu je porozumět agresi, jejím mechanismům a vlastnímu prožívání emocí, aby se rodiče i učitelé naučili s agresí a agresivními projevy učinněji pracovat. Součástí workshopu bude i rozbor reálných situací a trénink, jak se v nich zachovat. Seminář povede Michal Vybíral ze sdružení LOM.

Série seminářů je již druhá v pořadí v ZŠ Sofie, během první vlny se semináře zúčastnili pedagogové z mateřské i základní školy.

Na seminář se můžete přihlásit zde: https://www.zs-sofie.cz/events/agrese-je-ok-nechejme-kluky-zakouset-silu. Vzhledem k zážitkovému charakteru semináře je počet účastníků omezen, proto v případě zájmu neváhejte s registrací. V případě většího zájmu připravíme na květen/červen další termín.

Mgr. Michal Vybíral je psychoterapeut, odborný garant programu “Muži mužům“ v LOM (Lize otevřených mužů), má vlastní terapeutickou a poradenskou praxi. Jako lektor se zaměřuje na oblast komunikace, řešení konfliktů a práci s agresí. Je také lektorem zážitkových aktivit pro rodiny s dětmi. Žije v Plzni, je ženatý a má tři děti.